COORDONATOR LOGISTICA /DISPECER /EXPEDITIONER INTERNATIONAL in Bucuresti, Cluj Napoca

Candidatul ideal

  • Cunostinte de limba engleza, alta limba straina si studii economice constituie un avantaj. MS OFFICE
  • Abilitati de comunicare, negociere si putere de convingere, spirit organizatoric, initiativa si capacitate de rezolvare a problemelor.
  • Perseverenta , deschidere pentru lucrul in inchipa, entuziasm.

Descrierea jobului

  • PROMOVARE SI VANZARE SERVICII IN CONFORMITATE CU POLITICILE COMPANIEI
  • GESTIONAREA SI DEZVOLTAREA PORTOFOLIULUI DE CLIENTI SI FURNIZORI
  • URMARIREA SI GESTIONAREA ACTIVITATILOR ZILNICE DE LOGISTICA
  • URMARIREA INCASARILOR SI PLATILOR
  • REALIZAREA OBIECTIVELOR LUNARE SI ANUALE ALE COMPANIEI

Despre companie

AVAMO ofera solutii de transporturi auto rutiere de marfa cu camioane cu prelata sau dube inchise , platforme si trailere de capacitati diverse de la grupaje pentru marfuri de dimensiuni si greutati reduse pana la cantitati mari de ordinul tonelor pe diferite trasee rutiere internationale, atat la export cat si la import, precum si pe teritoriul national. Va oferim acces la o gama variata de mijloace de transport rutier marfa – cu diferite tipuri de carosari.