Lucrator Depozit Farmaceutic in Sibiu, Timisoara, Oradea

Candidatul ideal

Candidatul ideal dispune de urmatoarele calitati:
- seriozitate
- punctualitate
- implicare;

Descrierea jobului

Participarea la operatiuni de incarcare/descarcare a marfii;
Asezarea pe raft a produselor si culegerea acestora conform facturilor;
Participarea la operatiuni de receptie a marfii.

Va rugam aplicati la anunt cu CV-ul dvs.

Despre companie

Grupul A&D Pharma aduce sănătatea mai aproape de oameni, oferind servicii integrate de import, distribuție, promovare și retail farmaceutic, prin intermediul companiei de distribuţie de medicamente, Mediplus, al lanţurilor de farmacii Sensiblu şi Punkt, şi al companiei A&D Pharma Marketing&Sales. Suntem peste 5000 de angajați, inspirați de viziunea unei lumi în care oamenii vor fi mai sănătoși și vor trăi mai bine. În fiecare zi, ne concentrăm efortul pentru a ajuta la îmbunătăţirea stării generale de sănătate și suntem preocupați de găsirea unor soluții rapide și eficiente pentru ca accesul la medicamente să devină un proces fără sincope. Credem cu tărie că, făcând lucrurile corect și cu pasiune, vom continua să ne îndeplinim misiunea: aceea de a fi aproape de oameni și de a le oferi rapid soluții reale la nevoile zilnice legate de sănătate.