Agent relatii furnizori si profesionisiti domeniul HoReCa in Oradea

Salutare, suntem un startup de tehnologie si cautam o persoana care sa ne ajute in a crea prima retea de profesionisti si furnizori din domeniul HoReCa.

Responsabilităţi:
-Contactarea potenţialilor clienţi ai companiei - activitate telefonica si uneori pe teren;
-Raportarea zilnică a rezultatelor obţinute;
-Îndeplinirea targetului lunar de vânzări;
-Promovarea imaginii şi prezentarea companiei în conformitate cu cerinţele şi standardele acesteia;
Cerinte:
-Foarte bune abilităţi de comunicare şi ascultare activă, orientare către client, rezultate şi soluţii;
-Dinamism, abilităţi organizatoric;
-Cunoştinţe foarte bune despre produs
-Abilitati de persuasiune
-Operare Excel si Mail

Pentru detalii legate de salariu, te rugam sa ne contactezi.

Despre companie

Platforma cu furnizori, profesionisti si echipamente din industria HoReCa.