Ajutor tamplar (universal) - Olanda in Olanda

Angajăm ajutor de tâmplar (universal) pentru o companie de construcții din Olanda. Se lucrează pentru proiecte de modernizare case și apartamente, în zona Weert.

Cerințe obligatorii:
- limba engleză la nivel conversațional/ mediu;
- permis conducere cat. B și experiență;
- o minimă experiență practică în tâmplărie (6 luni).

Responsabilități:
- recondiționare case, apartamente, vile;
- montaj și ajustare uși, ferestre, panouri de lemn;
- montaj și ajustare scări interioare sau elemente decorative;
- lucrări de izolații atunci când este necesar.

Ofertă:
- salariu de început: 12,50 Euro net/ oră;
- cazare asigurată gratuit;
- mașină de serviciu asigurată și decont combustibil;
- job stabil, contract pe termen lung;
- contract românesc, detașare cu formularul A1;
- asigurare medicală;
- echipament de lucru;
- nu se percepe nicio taxă de angajare.

Informații la telefon/ WhatsApp: 0722 455 583 / 0734 458 410.
Trimiteți CV-ul către: ioana@interjobs.ro, teodora@interjobs.ro.

Despre companie

Companie de recrutare și selecție de personal pentru clienți din România și străinătate. Locuri de muncă stabile în diverse domenii de activitate. Care este meseria ta? Noi ne ocupăm de restul.