Asistent Manager in Bucureşti Sectorul 6

Esti pasionat(a) de o alimentatie sanatoasa, de produse curate, organice si de grija fata de ceilalti?
Iti doresti sa participi in dezvoltarea unei platforme orientate spre solutii pentru o viata mai sanatoasa, mai echilibrata, in armonie cu natura si sustenabile?
Hai alaturi de noi, sa “hranim impreuna sanatos Zen-ul”!

Candidatul ideal:
•	Studii superioare finalizate (de preferinta cu profil economic, farmaceutic sau administrativ)
•	Sunostinte de limba engleza la nivel mediu-avansat
•	Abilitati bune de comunicare si de planificare a timpului
•	Gandire logica si iti este usor sa lucrezi cu cifrele
•	Abilitati bune de a lucra in Excel
•	Experienta pe un post similar si cunostintele de contabilitate primara reprezinta un avantaj

Descrierea jobului:
•      Vei oferi suport operational in dezvoltarea unei platforme online care promoveaza un stil de viata sanatos si comercializeaza produse Bio si Eco Friendly.
•	Vei contribui in dezvoltarea de noi produse sau in introducerea pe piata din Romania a unor produse apreciate international
•	Vei face studii de piata pentru dezvoltarea sau introducerea pe piata de noi produse
•	Vei urmari relatia cu partnerii si furnizorii interni si externi
•	Vei evalua propunerile de la furnizori in vederea completarii portofoliului de produse
•	Vei indeplini atributii administrative, operationale, contabile si de resurse umane.

Despre companie

O afacere dedicată acelui stil de viață sănătos la care aspirăm cu toții, caută ajutor în a nu ceda ispitelor nesănătoase! :) Pentru asta avem nevoie de un coleg nou, ambițios și dornic să învețe, conștient că nimic nu este imposibil dacă îți dorești și muncești pentru asta. Suntem o echipă tânără care (încercăm) să hrănim Zen-ul sănătos, cu produse bio, ceaiuri japoneze și multe zâmbete.