Electricieni, Mecanici, Operatori CNC in Blaj

Job Description

Compania Bosch Automotive SRL cauta operatori productie, electricieni, mecanici si operatori CNC pentru fabrica de la Blaj.

Responsabilitati:

  • Reparatii/mentenanta electrica si/sau mecanica
  • Operare masini CNC
  • Operare masini in zona de productie (asamblare componente)

Qualifications

Calificari:

  • Liceu/scoala profesionala de specialitate- cu atestat
  • Cunostrinte in hidraulica si pneumatica
  • Experienta in domeniu este necesara pentru totate posturile

Asteptam aplicatia ta fie pe link-ul de mai sus sau la numarul de telefon:0731-378-258.

Additional Information

#LikeABosch beneficii:

  • 25 de zile de concediu pe an: echilibrul dintre viața profesională și cea profesională este esențial pentru noi, prin urmare vă oferim 25 de zile de vacanță / an.
  • Acces la cantină: o dietă echilibrată trebuie să conțină cel puțin o masă caldă pe zi, așadar vă oferim opțiunea unui prânz la cantina din incinta fabricii.

  • Pauză de masă inclusă în program.

  • Servicii medicale: sănătatea este prima prioritate pentru noi, astfel oferim servicii medicale în cabinetul nostru din cadrul companiei și în centrul nostru medical.

  • Bonus de vechime: se acordă pentru vechimea neîntreruptă din companie ca procent permanent

  • Bonus de vacanță: vă oferim un sprijin financiar pentru a vă relaxa

  • Card electronic: pentru tichete de masă si vouchere pentru ocazii speciale: ne place să oferim cadouri celor dragi, prin urmare oferim vouchere pentru Crăciun, Paște, ziua de 8 martie „Ziua femeii” și bilete cadou pentru ocazii speciale.