Gestionar Alimentar in Craiova

Responsabilitati: Participă activ la operaţiunile de descărcare a bunurilor la magazia organizaţiei Efectuează corect şi prompt operaţiunile necesare de intrare în stoc a bunurilor; Efectuează corect şi prompt recepţia fizică a bunurilor la intrarea în magazia organizaţiei Bunurile sunt recepţionate cu atenţie astfel încât să corespundă din punct de vedere cantitativ cu comanda făcută Verifică cu atenţie calitatea şi termenul de garanţie al stocurilor la primire Sa verifice daca condiţiile de depozitare, păstrare şi siguranţă a bunurilor sunt stabilite în funcţie de grupele de materiale şi de caracteristicile fizico-chimice ale acestora astfel încât să se asigure evitarea unor amestecuri incompatibile sau intoxicaţii Înregistrează, prelucrează şi păstrează corect informaţiile referitoare la situaţia stocurilor Cerinte: Experienta intr-un post similar – constituie un avantaj Abilitati de conducere, organizare, planificare Atentie distributiva si simt al responsabilitatii Cunostinte operare PC Beneficii: pachet salarial atractiv posibilitatea de dezvoltare profesionala mediu de lucru placut echipa dinamica contract de munca pe perioada nedeterminata Pe jobssup.com aplici în 10 secunde, fără înregistrare!