Inginer de productie in Suceava

Descrierea postului

Sa traduca cerintele clientilor in informatii usor de inteles pentru companie, sa faca oferte pentru clienti, sa creeze coduri pentru produse si clienti, sa realizeze retete de productie pentru produse, sa calculeze pasii tehnologici, sa faca fisiere usor de folosit si de inteles pentru operatori.

Cerinte

Cautam o persoana motivata, cu bun simt si familiarizata cu produsele electronice, bine organizata. Aptitudinile tehnice sunt un avantaj desi va fi mai mult o munca administrativa. Neaparat trebuie sa cunoasca foarte bine limba engleza si sa aiba cunostinte de MS Office, PDF editor, Paint. Cunostintele de MS Navision sau alt program ERP reprezinta un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii)

Dupa interviu.