Inspector Resurse Umane in Bucureşti Sectorul 5

   Candidatul ideal
  Atestat de inspector de resurse
     umane
  Curs de salarizare
  Limba engleza la nivel avansat
  Experienta in domeniu de minim
     2 ani
  Cunostinte Excel, Outlook, Word
  Cunoasterea programului de salarizare Saga
   Descrierea jobului
  Intocmirea contractelor de
     munca, adeverintelor, documentelor de incetare a contractului;
  Centralizarea pontajelor,
     intocmirea statului de plata, provizionul concediilor de odihna;
  Prelucrarea concediilor
     medicale si intocmirea dosarelor pentru recuperarea sumelor de la FNUASS,
     raportarea locurilor de munca vacante la ANOFM
  Diverse situatii si rapoarte
     legate de departamentul de HR
  Transmiterea in timp util a
     informatiilor in RevisalFirma se afla in Bucuresti, zona Prelungirea
     Ghencea in apropiere de intersectia cu Valea Oltului – firma de transport.

   Beneficii:
  ​Contract de munca pe perioada
     nedeterminata.
  Abonament servicii clina
     privata