Manager de Magazin (f/m) in Bucuresti

Suntem o companie internațională din industria de retail, care pune accent pe dinamism, performanță și corectitudine. Împreună formăm o echipă puternică, în care fiecare angajat contribuie la succesul nostru. Locul tău e la Kaufland!

Responsabilitățile tale

- Conduci, motivezi și dezvolți angajații din
subordine
- Asiguri implementarea proceselor standard din
magazin
- Verifici și optimizezi indicatorii economici,
specifici grupelor de marfă
- Coordonezi și optimizezi procesul de vânzare
- Reprezinți compania în exterior și menții
contactul cu instituțiile regionale

Profilul tău

- Studii superioare finalizate
- Experiență de conducere de minim 3 ani
- Spirit antreprenorial, gândire analitică și
orientată spre rezultat
- Foarte bune abilități interpersonale
- Disponibilitate de deplasare și/sau relocare

Beneficiile tale

Crearea unui mediu de lucru plăcut și motivant pentru colegi este una dintre prioritățile noastre. Pe lângă tichete de masă, asigurări voluntare de sănătate, Kaufland oferă și beneficii ce țin de echilibrul între viața personală și cea profesională.