Măcelar/Tranșator in Brãila

Descrierea postului:Tranșarea cărnii în condiții de maximă eficiență;Prelucrarea și ambalarea cărnii în vederea expunerii la vânzare;Pregătirea cărnii în vederea producției de mezeluri și preparate din carne (respectarea rețetelor proprii); Cerințe: Calificare în domeniu;Experiența în tranșarea și prelucrarea cărnii;Experiență în comercializarea cărnii și a preparatelor din carne;Seriozitate, flexibilitate, dinamism. Oferta: Salariu atractiv și tichete de masaSpor de sâmbătă, de duminică, sărbători legaleBeneficii*:Crăciun, Paște, vacanță, asigurare privată voluntară de sănătateOportunitatea unei cariere într-o companie multinaționalăSistem informatic performant și logistică modernă. *acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate