Mecanic Auto Galați in Voluntari

Descrierea jobului: Primirea și consilierea clientului. Realizarea prestațiilor de servicii (demontare/montare/echilibrare anvelope, permutări anvelope, recanelare anvelope, geometrie roti, întreținere autovehicule) • etc.) la solicitarea responsabilului punctului de lucru. Întreținerea instrumentelor de lucru. Gestiunea mărfurilor. Informarea clientului depre necesitatea respectării normelor de securitate de către acesta. (accesul în atelier, zona de lucru, etc). Însușirea și respectarea normelor SU și SSM la locul de muncă. Mecanicii sunt responsabili de calitatea lucrărilor efectuate. Candidatul ideal: Studii gimnaziale (8 ani). Experiență Mecanică (sau altă activitate manuală în domeniul auto). Permis de conducere categoria B. Integritate, seriozitate. Ce oferim: Pachet salarial foarte atractiv. Beneficii (mai multe informații în cadrul interviului). Bonusuri de performanță. Condiții foarte bune de lucru.