Operator Calitate in Iaşi

Formel D este furnizor global de servicii din industria auto.

Dezvoltăm concepte de piață, precum și soluții individuale, scalabile de-a lungul întregului lanț valoric auto - de la dezvoltare la producție, incluzand chiar și serviciul post-vânzare.

Cautam colegi pentru pozitia de: Operator calitate in Iasi

Cerinte:

Studii medii sau sc. profesionala;

Experienta in domeniul automotive reprezinta avantaj;

Atentie distributiva, acuitate vizuala;

Responsabilitate si seriozitate;

Dovada de consecventa, acuratete, meticulozitate, abilitati de invatare rapida;

Disponibilitate pentru 3 schimburi;

Capacitate de adaptabilitate la medii de lucru variate.

Beneficii: Pachet salarial competitiv; Tichete de masa; Abonament la Regina Maria cu reduceri incluse;

Transport asigurat la locul de muncă; Spor de noapte 25%; Spor de weekend 100% si spor de ore suplimentare 75%;

Bonus de recomandare de 400 lei; Prime de sărbători; Program de lucru full-time în 3 schimburi;

Responsabilitati:

Controlul pieselor din punct de vedere al calitatii (conform instructiunilor de lucru);

Respingerea pieselor care nu îndeplinesc standardele de calitate;

Retusare componente;

Informarea superiorului direct cu privire la problemele aparute pe parcursul procesului de control;

Intocmirea de rapoarte de lucru.

Pentru mai multe detalii ne puteti contacta la numarul de telefon: 0722.349.310 sau aplicati la acest anunt cu CV-ul dvs.