PHP developers Middle/Senior (posibilitate de lucru remote) in Oradea

Cerințe:
• Cunoștințe solide de PHP și o experiență de 3-5 ani
• Cunoștințe de baze de date (MYSQL)
• Experiența cu sisteme de versionare (Git)
• Tehnici de programare pe obiecte (OOP)
• Familiarizarea cu tehnologiile web, inclusiv tehnici de optimizare server-side
• Constituie avantaj experiența cu Symfony / Laravel / alte framework-uri PHP / composer / Angular / React / Vue

Responsabilități:
• Dezvoltarea și mentenanța aplicațiilor web
• Dezvoltarea de microservicii
• Rezolvarea problemelor de performanță ale aplicațiilor web

Beneficii:
• Salariu motivant, negociabil în funcție de experiență
• Program flexibil, posibilitate de a lucra remote
• Lucrul cu tehnologii noi
• Oportunități de dezvoltare profesională într-o echipă de programatori experimentați

Asteptăm CV-urile dumneavoastră sau puteți să ne sunați pentru detalii la 0770.636.079