Sef laborator constructii in Giurgiu

Descrierea postului

Coordoneaza activitatea din punct de vedere tehnic si organizatoric in laborator; Exercita controlul activitatilor depuse de sefii de profile si operatori; Analizeaza rezultatele incercarilor si semneaza documentele intocmite in cadrul laboratorului; Propune masuri pentru cunoasterea si aplicarea reglementarilor tehnice in vigoare; Urmareste realizarea la termen a masurilor dispuse de . cu prilejul inspectiilor; Avizeaza proceduri tehnice privin incercarile; Respecta prevederile si normele tehnice cu privire la efectuarea incercarilor; Raspunde de folosirea mijloacelor de masura conform procedurilor tehnice, standarde, normative, specificatii. Locul de munca se afla in Com. Joita, Sat Bacu, jud. Giurgiu. Cerinte Studii superioare finalizate in domeniul constructiilor; Experienta minim 3 ani in domeniul probelor si incercarilor specifice constructiilor de infrastructura (drumuri, terasamente, poduri); Permis categoria B Oferta (bonusuri, beneficii) Pachet salarial motivant; Masina de serviciu; Laptop.