Tehnician electromecanic in Bucuresti

Descrierea postului:Executarea lucrărilor de întreținereVerificarea instalațiilor de siguranțăExecutarea reparațiilor la instalațiile tehnice și inventarierea lorSupravegherea lucrărilor efectuate de către firme străineIntreținerea instalațiilor tehnice și a clădirilor, a amenajărilor și instalațiilor externeAdministrarea depozitelor de material Cerințe: Studii medii de specialitateCalificare si autorizare ANRE electrician Experiența anterioară constituie avantajCapacitate de a lucra în condiții de stresFlexibilitate Ofertă: salariu atractiv și tichete de masaspor de sâmbătă și duminicăbeneficii*:Crăciun, Paște, Vacanță, asigurare privată voluntară de sănătateoportunitatea unei cariere într-o companie internaționalăsistem informatic performant și logistică modernă *acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate