ADJUNCT MAGAZIN - Penny Turda in Turda

Candidatul ideal

Absolvent de studii superioare;
Experienta in retail;
Experienta in coordonarea unei echipe;
Capacitate foarte buna de comunicare ;
Capacitate rapida de decizie;
Bune capacitati organizatorice;
Orientare catre rezultate;
Putere de convingere si motivare a echipei;
Limba Engleza/Germana contituie un avantaj;
Cunostinte solide Word, Excel;
Disponibilitate de lucru in ture, 2 schimburi.

Descrierea jobului

Coordoneaza si asigura conducerea comercial-economica a punctului de lucru,
Coordoneaza si se asigura gestiunea corecta, completa si eficienta a produselor (primirea, pastrarea si eliberarea de bunuri aflate in gestiunea Societatii)
Coordoneaza si asigura implementarea corespunzatoare a standardelor de calitate privind deservirea clientilor de catre personalul aflat in subordine.
Asigura managementul personalului, coordonarea echipei si planificarea schimburilor angajatilor;
Asigura un nivel corespunzator de customer service;
Respecta standardele de merchandising ale companiei;
Asigura gestiunea corecta si completa a numerarului si a produselor la casa de marcat;
Asigura implementarea si gestiunea sistemului de management al sigurantei alimentului (SMSA) la nivelul punctului de lucru;

BENEFICII:
Tichete de masă;
Asigurare medicală privată;
Bonus de prospetime;
Bonus de performanta;
Bonus de retentie/reducere a fluctuatiei;
Zile suplimentare pentru concediu de odihnă;
Tichete cadou cu ocazia sărbatorilor de Paște si Crăciun;

Pentru mai multe informații legate de procesarea datelor personale, va rugăm să accesați pagina de web penny.ro - "Politica de confidențialitate".