Adjunct Sef Raion Carne in Bucuresti

Descrierea postului:Gestionarea corespunzătoare a raionului și asigurarea în permanenţă a stocului optim de marfăPlasarea mărfii în suprafaţa de vânzare conform layout-urilor stabiliteVerificarea cu regularitate a modului de expunere a mărfii la raftVerificarea diferenţelor de stoc şi operarea corectă a modificărilorControlul stocului din punct de vedere calitativ – conformitate și termene de valabilitateÎndeplinirea indicatorilor economici planificaţi: vănzări, stoc, rotaţie, rezultate inventarActualizarea etichetelor în cazul modificărilor de preţMenţinerea contactului cu furnizoriiConsilierea clienţilor prin amabilitate, politeţe şi respectCoordonarea echipei de angajaţi de pe raion Cerințe: Studii mediiExperiența în domeniul comercial constituie avantajAbilități excelente de comunicare și lucru în echipăCunoștințe bune de operare PC Oferta: Salariu atractiv și tichete de masaSpor de sâmbătă și de duminicăBeneficii*:Crăciun, Paște, zi de naștere,vacanță, asigurare privată voluntară de sănătateOportunitatea unei cariere într-o companie multinaționalăSistem informatic performant și logistică modernă. *acordarea beneficiilor este condiționată de îndeplinirea unor perioade de vechime în cadrul companiei conf. CCM la nivel de unitate