ADMINISTRATOR PLATFORMA ONLINE in Ilfov

Candidatul ideal

Cautam o persoana:
- stabila la locul de munca
- comunicativa si organizata in activitatea zilnica
- cunostinte Microsoft Excel, HTML, CSS, Adobe Photoshop, SEO
- cunostinte creatie grafica pentru web si print
- cunostintele tehnice in domeniul mecanic reprezinta un avantaj

Descrierea jobului

Atributiile sunt urmatoarele:
- administreaza platforma de vanzari online a companiei catre clientii persoane juridice
- asigura mentenanta si import / incarcare produse noi (descrieri, poze)
- implementeaza promotiile si ofertele stabilite de catre managerii de vanzari
- creaza continut pentru promotii / oferte (text + vizual)

Se ofera:
- salariu fix + prime
- tichete de masa pe card
- decontare transport
- laptop si smartphone cu abonament de voce si date
- abonament de sananate la clinica privata
- training la angajare si instruiri periodice