Agent alimentare autom.cafea/snack-Nordexim Coffee Serv-IF in Bucuresti

Candidatul ideal

Cerinte:
- studii medii/superioare
- bune abilitati de comunicare si relationare(lucru in echipa)
- persoana dinamica cu initiativa, sociabila
- permis conducere ( minim 1 an vechime)
- domiciliul stabil in localitatile mentionate

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- igienizarea , alimentarea automatelor de cafea si interventii tehnice minore
- preluarea/predarea incasarilor zilnice
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor profesionale cu clientii existenti

Oferta, beneficii:
- salariu motivant corespunzator programului si activitatii prestate
- bonus pentru indeplinirea obiectivelor
- bonuri de masa
- masina de serviciu
- telefon serviciu
- posibilitate de dezvoltare intr-o companie nationala de top