Agent de vanzari in Brãila

Candidatul ideal

-studii medii sau superioare
-abilitati tehnice si disponibilitate pentru demonstratii practice
-persoana organizata, responsabila, obisnuita sa lucreze cu termene limita
-abilitati de comunicare, prezenta placuta (tinuta si limbaj)
-buna aplicare a tehnicilor de vanzari
-disponibilitate la deplasari in arealul alocat
-permis conducere Cat. B.

Descrierea jobului

-marirea portofoliului de clienti
-realizarea obiectivelor lunare, trimestriale si specifice
-stabilirea si pastrarea relatiilor cu clientii
-comunicarea si stabilirea de relatii comerciale cu clientii
-intocmirea si raportarea situatiilor de activitate saptamanal

RECRUTAM DIN: judetele BRAILA si TULCEA

Nota de informare privind datele cu caracter personal:
Prin transmiterea CV-ului dvs., intelegem ca sunteti de acord ca datele dvs. personale incluse in acest document, sa fie prelucrate de biroul de resurse umane al SC KÖBER SRL in scopul bunei derulari a procesului de selectie a candidatilor pentru pozitiile publicate pe acest site.
SC KÖBER SRL isi asuma raspunderea pentru protectia deplina a datelor dvs. personale si se obliga sa nu transmita aceste date unei terte parti fara acordul dvs.In cazul in care profilul dvs. nu se califica pentru o selectie la o pozitie la care ati aplicat, datele dvs. personale vor fi pastrate doar pana la finalizarea procesului de recrutare, pentru o perioada de maxim 3 luni, conform politicii noastre de retentie a datelor candidatilor. Aceasta politica nu exclude sansa dvs. de a aplica la orice alta pozitie devenita disponibila și anuntata pe site-urile de recrutare.