Agent Rent a Car in Bucureşti Sectorul 2

Candidatul ideal:

  • Permis categoria B,
  • Minim 3 ani de experienta in conducerea autoturismelor,
  • Pasiune pentru masini,
  • Orientare catre clienti,
  • Gandire pozitiva, comunicativ, fire vesela, curios,
  • Limba engleza. Cunoasterea altor limbi straine reprezinta un avantaj,
  • Studii superioare finalizate sau in curs.

Responsabilitati:

  • Livreaza/returneaza autovehiculele la/de la clienti,
  • Gestioneaza parcul auto (revizii, reparatii daune, mentine relatia cu unitatile service sau societatile de -asigurari, urmarire expirare roviniete, ITP, RCA, etc),
  • Se asigura ca toate formalitatile sunt indeplinite la livrarea autoturismului (contract, proces verbal livrare/returnare, facturi, garantie, etc).

Despre companie

AMS Rent a Car este o companie romaneasca ce ofera servicii de inchirieri auto, cu birouri in Bucuresti si Cluj. Prezenti pe piata din anul 2012, inchiriem autovehicule in Bucuresti, Otopeni sau Cluj si oriunde la nivel national pentru perioade mai mari de 10 zile. Serviciile noastre se caracterizeaza prin promptitudine si atentie la toate detaliile necesare pentru ca inchirierea unei masini de la noi sa fie o experienta placuta, confortabila si sigura. Oferim suport 24/24 pe teritoriul intregii tari si va punem la dispozitie un parc auto variat cu peste 20 modele diferite de autoturisme noi.