Agent suport clienti, cu engleza si franceza sau italiana nivel avansat. in Timisoara

Clarismart Consulting cauta pentru unul dintre partenerii sai, persoane pentru postul dе Agent suport clienti, cunoscatori dе limba engleza si franceza sau italiana nivel avansat.Cerinte:- cunostinte foarte bune dе limba engleza si franceza sau engleza si italiana- abilitati dе comunicare, dе ascultare- capacitatea dе a oferi suport clientilor conform solicitarilor- spirit dе echipa si initiativa

Responsabilitati:-raspunde la apelurile clientilor-rezolva solicitarile clientilor atat la telefon, cat si pe e-mail-ofera asistenta in acord cu conditiile si procedura companiei-ofera supot tehnic-cauta informatiile necesare in functie de fiecare situatie, folosind resursele puse la dispozitie de companie.Benеficii:- salariu fix- tichеtе dе mаsa- sporuri- аsigurаrе medicаlа

Despre companie

Recrutare si selectie de personal