Agent transport in Cluj Napoca

Atribuțiile dumneavoastră

  • Organizarea zilnică a activității de distribuție
  • Optimizarea rutelor de distribuție
  • Alocarea mărfurilor clienților pe camioane
  • Recuperarea documentelor de transport și redirecționarea către alte departamente
  • Planificarea necesarului de autovehicule și coordonarea acestora
  • Colaborarea eficientă cu alte departamente implicate

Oferta noastră

  • Oferim un mediu dinamic, într-o echipă tânără și harnică și un pachet atractiv de beneficii
  • Se lucrează de luni până vineri, în două schimburi: 05:30 - 14:00; 13:30 - 22:00
  • Sediul nostru este în Parcul Nervia - Apahida, cu transportrul asigurat

Profilul dumneavoastră

  • Abilități crescute de comunicare, organizare și planificare
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic
  • Experiență anterioară în domeniul transporturilor
  • Cunoștințe pachet Office, Excel – nivel mediu
  • Cunoștințe bune de geografia României
  • Studii superioare finalizate
  • * Apreciem diversitatea și promovăm colaborarea între persoane de sex diferit, vârste diferite, etnii/religii diferite, precum și persoane cu nevoi speciale. Cu o istorie de peste 550 de ani, Gebrüder Weiss este cea mai veche companie de logistică din lume – și una dintre cele mai de succes. Baza acestui succes? Angajații noștri. Aceștia au libertatea să exploreze noi abordări și să se implice în mod activ – în toate cele peste 150 de filiale din întreaga lume. Oferim perspective de carieră extraordinare pentru toate persoanele care iubesc mobilitatea.