AGENT VANZARI in Bucuresti

Candidatul ideal

- Minimum 1 an experienta in vanzari de produse alimentare;

- Proactiv

- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere:

- Atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor;

- Spirit intreprinzator; - Cunostinte operare PC (Excel, Word);

Descrierea jobului

- Identificarea potentialilor clienti si estimarea bonitatii acestora; - Prezentarea si promovarea produselor oferite de companie; - Este responsabil de indeplinirea planului de vanzare stabilit de conducerea companiei. - Construieşte şi menţine relaţiile cu clienţii deja existenţi şi atrage clienti noi - Identifica oportunitati pentru cresterea comenzilor pe categorii de produse

- Monitorizeaza activitatea concurentei din zona alocata; - Intocmeste rapoartele solicitate de superiorul ierarhic;