AGENT VANZARI Brasov - Sfantu Gheorghe in Sfântu Gheorghe

Candidatul ideal

- abilitati de vanzare, atitudine proactiva;
- orientare spre clienti, identificarea cerintelor acestora;
- bune abilitati de comunicare si negociere;
- dinamism, automotivare, orientare spre rezultate;
- persoana organizata, personalitate deschisa ;
- minim studii medii;
- scrisoare de recomandare de la ultimul loc de munca;
- permis categoria B minim 2 ani;
- experienta in vanzari constituie un avantaj;
- cunoasterea limbii maghiare reprezinta un real avantaj.

Descrierea jobului

-promovarea si vanzarea produselor din portofoliu (COTY, GSK, BiC);
-realizarea obiectivelor de vanzari prin administrarea foarte buna a zonei alocate;
-prospectarea continua a pietei pentru identificarea de noi oportunitati de dezvoltare;
-mentinerea relatiei cu clientii de pe zona alocata si dezvoltarea de noi clienti.

Oferta:
- programul de lucru de 5 zile/saptamana;
- salariu proportional cu performantele profesionale (fix+comision+premii);
- mediu de lucru dinamic; instruire specifica;
- telefon mobil, tableta, autoturism firma;
- dezvoltarea unei cariere de succes in domeniul vanzarilor.