Agent Vanzari D2D in Iaşi

Candidatul ideal

-seriozitate;
-prezenta agreabila;
-atitudine deschisa, optimism, orientare catre client, fire sociabila;
-nu necesita experienta (doar dorinta de dezvoltare);
-experienta in domeniu este un atu.__

Ideális jelölt
⁃ jó beszédkészség,
⁃ ápolt megjelenés,
⁃ önálló / csapat munkavégzés,
⁃ értékesítési területen szerzett tapasztalat.

Descrierea jobului

promovarea si vanzarea produselor companiei Enel Energie D2D (door to door - "din usa in usa"), respectiv a serviciilor de furnizare energie electrica catre persoane fizice si juridice;
- prospectarea pietei si identificarea oportunitatilor de obtinere si incheiere de contracte impreuna cu seful echipei;
- posibilitatea promovarii in cadrul firmei;

Ajánlatunk
⁃ kiemelt bérezés alapfizetés és jutalék,
⁃ karrier lehetőség,
⁃ full time vagy part time,
⁃ céges autó, telefon