Agent vanzari distributie zona OLTENIA (DJ-OL-VL) in Slatina

Candidatul ideal

- studii medii sau superioare;
- experienta in vanzari de teren (experienta in distributia de materiale pentru instalatii sanitare si termice catre firme de executie si revanzare reprezinta un avantaj);
- personalitate energică, gândire pozitivă, amabilitate şi eficienţă;
- cunoștințe operare PC;
- disponibilitate de deplasare;
- permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului

Realizarea integrala a planului de vanzari valoric;
Mentinerea permanenta a legaturilor comerciale, largirea portofoliului de produse la clientii existenti, dar si identificarea de noi clienti;
Recuperarea debitelor si urmarirea incadrarii stricte in limitele de creditare contractuale;
Raportarea periodica a rezultatelor actiunilor intreprinse;
pachet salarial atractiv;
Asigurare medicala privata din al 2-lea an de activitate;
maşina de serviciu;
telefon mobil;
traininguri periodice de specialitate.