AGENT VANZARI div. Star Foods in Focşani

Candidatul ideal

- siguranta de sine;
- capacitate de convingere,
- insistenta, capacitatea de a trece usor peste refuzuri;
- bune capacitati de comunicare;
- responsabilitate, constiinciozitate;
- permis auto categoria B;
- disponibilitate pentru un post cu activitate de teren;
- experienta anterioara in vanzari nu este obligatori e, dar reprezinta un avantaj;

Descrierea jobului

- pastreaza si dezvolta portofoliul de clienti din zona alocata, din perspectiva construirii unei colaborari pe termen lung
- prospectarea pietei si identificarea de noi clienti;
- promoveaza produsele si imaginea firmei tinand cont de politica interna
- urmareste si incaseaza contravaloarea mafurilor vandute la termenele stabilite de la clientii din aria sa de acoperire.
- vanzarea catre toti clientii,
- vanzarea intregii game de produse a societatii,