Agent vanzari produse profesionale pentru ingrijirea parului in Târgovişte

Candidatul ideal

Absolvent de studii medii/ superioare.
- Abilitati de comunicare, negociere si relationare cu clientii.
- Permis de conducere cat. B.
- Disponibilitate la deplasari in interes de serviciu, intern si extern.
- Operare PC (Word, Excel, Internet, Email).
- Dinamic, jovial si focusat pe realizari si pe construirea unei relatii profesionale mutual benefica.

Descrierea jobului

Locatia jobului:
1 job - Prahova/Dambovita
1 job - Timis
1 job - Dolj

Descrierea postului:
- Mentinerea relatiilor cu clientii deja existenti.
- Prospectarea pietei si identificarea de clienti noi.
- Urmarirea respectarii clauzelor contractuale (inclusiv incasarea facturilor).
- Culegerea/procesarea de informatii privind piata profesionala de infrumusetare.
- Oferirea de consultanta tehnica si suport clientilor in vederea comenzilor si utilizarii produselor profesionale de infrumusetare(coafor).
- Punerea in aplicare a politicii de vanzari in vederea indeplinirii obiectivelor cantitative si calitative ale companiei.

Beneficii:
- Recompensarea direct legata de performanta si de dorinta de implicare in dezvoltarea companiei.
- Program sustinut de dezvoltare si educatie.
- Program dinamic de recompensare a celor mai eficienti angajati.
- Masina de serviciu / smartphone /tableta.