Agent Vanzari Reparatii Electronice Industriale in Bacãu

Candidatul ideal

Daca te regasesti in descrierea de mai jos:

  • Esti un foarte bun vanzator si relatiile cu oamenii sunt specialitatea ta;
  • Ai permis de conducere cat. B si condusul este o adevarata placere pentru tine;
  • Ai o atitudine pozitiva si orientata spre rezultate.
  • Si ne poti convinge si pe noi ca:
  • Ai experienta anterioara in vanzari;
  • Ai cunostinte tehnice minimale in domeniul electronic industrial;
  • Poti lucra in program de norma intreaga (8h/zi de luni pana vineri).

Descrierea jobului

Atunci te asteptam cu drag sa vii alaturi de noi si:

  • Sa te ocupi de una dintre zonele arondate: Muntenia, Moldova, Transilvania;
  • Sa promovezi in teren serviciile de reparatii electronice industriale;
  • Sa strangi din teritoriu aparatele defecte pentru a le trimite la sediu;
  • Sa verifici cu colegii de la sediu starea reparațiilor și sa transmiti status-ul către clienții de la care ai preluat aparate;
  • Sa tii permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora;
  • Sa dezvolti portofoliul de clienți ai companiei;
  • Sa intocmesti rapoarte privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri pe piata, potentialii clienti;
  • Sa urmăresti încasarea contravalorii reparațiilor efectuate pentru clienții din zona ta.
  • Ce vei gasi daca alegi sa lucrezi cu noi:
  • Un loc de munca stabil si serios;
  • Un salariu motivant si bonusuri de performanta;
  • O echipa de oameni faini cu multa voie buna si drag de munca.