Agent vanzari zonal in Oradea

Agent vînzări  zonal

Cerințe:

-experiență, în vânzări în domeniul food minim 2 ani

-cunoștințe despre produsele din domeniul alimentar respectiv pastelor fainoase, cunoșterea pieței, cunoaștere lb maghiară

-abilități la negociere, comunicare, aptitudini de convingere, tact și amabilitate în relația cu clienții

-să fie o persoană organizată, dinamică și orientată spre rezultate

-permis de conducere  categoria B.,ținută  business, capacitate de a lucra independent

-studii medii, studii superioare în domeniu cunoașterea limbii engleză constituie aavantaj

Responsabilități:

-gestionarea portofoliului de clienți existenți

-dezvoltarea portofoliului de clienți

-dezvoltarea , menționarea și fidelizarea clienților vechi și noi în zona alocată

Beneficii.

-venit salarial compus din parte fixă + bonus

-mașină de serviciu, laptop telefon

Despre companie

SC PASTA FAMILIA SRL este o firmă înființată în anul 2009, este unic distribuitor a pastelor făinoase fabricat de FAMILIA TESZTA KFT