Agenta de vanzari / publicitate online in Suceava

Descrierea postului

Agentie de publicitate angajeaza agenta marketing Publicitate / PR.

Cerinte

- permis de conducere cat. B
- persoana tanara;
- prezenta agreabila;
- crearea bazei de date cu potentialii clienti si contactarea acestora;
- prezentarea ofertei si negocierea contractelor;
- mentinerea relatiilor cu clientii pentru fidelizarea acestora;
- realizarea de campanii email marketing;
- cautare de noi clienti, prospectarea pietii.

Oferta (bonusuri, beneficii)

- salariu fix plus bonusuri in functie de performanta;
- telefon serviciu;
- tableta de serviciu;
- dupa caz masina de serviciu;
- training de specialitate 15 zile;
- program de lucru 8 ore, de luni pana vineri;
- posibilitate de avansare;
- mediu de lucru placut;

Conceperea de advertoriale, redactarea articolelor scrise si promotionale, precum si experienta in domeniul vanzarilor pentru domeniile publicitate online / media, reprezinta un avantaj cu bonusuri salariale