Agenti vanzari - Brokeri Imobiliari - Colaboratori in Sibiu

Candidatul ideal

Broker Imobiliar - colaborator 50 % + bonus
Ești pasionat de imobiliare sau vrei să afli tainele acestui domeniu?
Cauți un loc de muncă dar îți dorești să fi propriul tău șef?
Să ai afacerea ta în care să-ți organizezi sigur activitatea și să fi plătit în funcție de implicarea ta?
Ești responsabil și ai spirit antreprenoric?
Ai experiență în domeniul imobiliar sau pur și simplu dorești să activezi pe acestă piață?
Nu știi exact de unde să începi și ce presupune o afacere proprie în acest domeniu?
De acum ai parte de sprijinul celui mai puternic brand imobliar din Sibiu, pentru noua ta afacere.
Noi echipa TABOO Imobiliare , te vrem lângă noi. Dacă ai o atitudine pozitivă, esti ambițios, dinamic, comunicativ, convingător și motivat, ai abilități de comunicare și ești dornic să înveți și/sau să evoluăm împreună ești colegul pe care ni-l dorim.

Descrierea jobului

Ce trebuie tu să faci?
- prospectarea continuă a pieței imobiliare locale;
- promovarea proprietăților și găsirea celui mai potrivit client;
- asistarea clienților pe parcursul întregului proces de tranzacționare;
- acordarea de consultanță imobiliara clienților;
- dezvoltarea si perfectionarea continuă prin educație.

Ce beneficii primești din colaborarea cu agenția TABOO Imobiliare:
• ai program flexibil;
• îți vei gestiona timpul după bunul plac;
• vei deveni antreprenor, având propria ta afacere și chiar propria echipă dacă îți dorești;
• comisionul încasat de tine este CEL MAI MARE de pe piața imobiliară din Sibiu: intre 50% si 55% +bonus pentru COLABORATORI;
• nu există limită minimă sau maximă a sumelor câștigate;
• veniturile vor fi direct proporționale cu implicarea ta personală;
• propriul plan de lucru bine stabilit, bazat pe o experiență de 8 ani;
• vei lucra alături de cea mai competitiva echipă imobiliară din Sibiu;
• beneficiezi de traininguri în imobiliare gratuite pentru colaborator, oferite de TABOO Imobiliare;
• vei avea alături de tine o echipă de profesioniști și vei activa sub puterea unui brand recunoscut în imobiliare.
• suport continuu spre reușita afacerii tale din partea echipei TABOO Imobiliare;
• o suită de oameni în jur care te vor motiva și determina, zilnic, să reușești.
Și vei face toate acestea, sub directa îndrumare și consiliere a celui care în 8 ani, a transformat TABOO Imobiliare în cel mai relevant brand imobiliar din Sibiu.
Ce așteptăm de la tine și ce costuri vei avea?
Ce trebuie să investești tu în această colaborare? Nimic mai mult, nimic mai puțin decât: motivație, responsabilitate, voință, perseverență și pasiune.
Ce iti oferim noi:
- sisteme de promovare eficiente;
- publicare gratuita pe site-ul www.taboo.ro unde lunar intră peste 10.000 de vizitatori unici și este în continuă creștere;
- vei avea pagina ta web special creată de la început;
- acces gratuit la soft-ul intern al agenției prin care poți colabora cu alți antreprenori din tot sistemul Taboo Imobiliare;
- vei avea posibilitatea de a publica pe toate platformele imobiliare;
- cele mai bune oferte de publicare online posibile, pe care singur, nu le vei obține de la nici un furnizor;
- vei avea acces din prima zi la aproximativ 600 de proprietăți active și reale - toate într-un singur loc;
- propriul tău birou în sediul situat în zonă intens circulată din Sibiu, pe Șoseaua Alba Iulia;
- laptop și telefon dacă ai nevoie;
- echipă de marketing specializată - gratuit;
- servicii de secretariat, consultanță și birou, puse la dispoziția ta, chiar din prima zi a colaborării cu noi - gratuit.;
- o suită de oameni în jurul tău care te vor motiva și determina să reușesti.

Tu poți mai mult decât să fi un simplu angajat!
Hai să afli toate beneficiile de care vei avea parte din colaborarea ta cu noi. (trimitere link articol)
Începe chiar acum viața ta de antreprenor pentru că meriți, poți și ai tot sprijinul nostru!