Aktrion SRL angajeaza Operatori sortare in Craiova in Craiova

Cerinte:

- Studii minim 10 clase

- Seriozitate

- Punctualitate

- Atentie la detalii

- Acuitate vizuala foarte buna

- Persoana responsabila, organizata si orientata pe detalii

- Experienta anterioara intr-o companie din industria automotive reprezinta avantaj, dar nu este obligatorie.

Responsabilitati:

Ca operator sortare veti lucra in locatiile clientilor nostri, fabrici mari, unde veti face sortari vizuale ale diferitelor piese si reparatii usoare ocazionale, activitati ce necesita atentie la detalii si indemanare.

Oferim:

- Mediu de lucru civilizat

- Venituri brute 2.650 lei ( 2.400 lei salariu brut + 250 lei prima bruta lunara) -

Decontare transport

- Tichete de masa(valoare 20 lei/tichet/zi lucrata)

- Plata orelor suplimentare

- Instruire continua

- Posibilitati de promovare.

Descrierea companiei: AKTRION SRL este furnizor de servcii de controlul calității, parte a AKTRION GROUP. ID: 204853736