Analist Programator in Bucuresti

Analist Programator

  • Post: Analist Programator
  • Departament: Eficienta Si Proiecte
  • Orașe: BUCURESTI
  • Disponibil de la: 24 martie 2021

Responsabilități

•Se ocupa de design-ul si implementarea proceselor ETL•Asigura mentenanta si imbunatatirea proceselor existente •Integreaza o varietate de sisteme, atat sursa cat si destinatie, folosind tehnologiile ETL existente •Asigura documentatia necesara pentru echipa de suport.

Profilul candidatului

Conditii obligatorii:•Studii superioare absolvite•Cunostinte solide SQL/PLSQL (Oracle)•Cunostinte fundamentale despre REST API / reverse proxy / Java EE•Experienta dovedita cu software de control versiuni (Git)•Experienta dovedita in procese ETL•Disponibilitate pentru intelegerea proceselor operationaleOptional:•Cunostinte Docker•Experienta de lucru cu tehnologiile: Talend Studio 7, Gravitee, Kibana.