Arhitect Cladiri in Bucuresti

Candidatul potrivit

- Studii superioare de specialitate;
- Cunostinte solide de proiectare;
- Capacitatea de a genera documentatii la toate fazele de proiectare;
- Capacitatea de a lucra cu termene de predare;
- Cunostinte de legislatie in constructii, cunoasterea normelor tehnice și juridice necesare procesului de proiectare;
- Abilitatea de a genera solutii care sa satisfaca cerinte estetice, functionale si tehnice;
- Capacitatea de a lucra in echipa in toate fazele elaborarii unui proiect si coordonare proiectare cu celelalte specialitati, asigurand rezolvarea eventualelor neconcordante;
- Creativitate, adaptabilitate la cerinte noi, atentie concentrata si distributiva.

Descrierea jobului

- Elaborarea si intocmirea documentatiei tehnice aferente tuturor fazelor de proiectare, conform HG in vigoare (cu modificarile si completarile ulteriore) pentru proiectele in derulare (locuinte colective, unitati de invatamant, sali de sport, spatii comerciale, monumente istorice, cladiri pentru sanatate, etc);
- Integrarea si coordonarea in cadrul proiectului solutiile de arhitectura, rezistenta, instalatii, sistematizare verticala, etc.
- Reprezentarea companiei in cadrul intalnirilor cu beneficiarul, colaboratori, subcontractori, precum si in fata altor entitati in legatura cu proiectele pe care le coordoneaza;
- Asistenta tehnica, cand este necesar;

Rugam candidatii potriviti sa aplice la anunt cu CV + recomandari .

Despre companie

Compania EUROCERAD INTERNAȚIONAL a fost înființată în anul 2009, în București, cu scopul de a oferi Beneficiarilor săi servicii și lucrări de cea mai bună calitate, sustenabile și la timp. Servicii de proiectare Drumuri si poduri Constructii civile, industriale si agricole Servicii de dirigentie de santier Servicii de consultanta si management de contract Servicii de verificare prin verificatori atestati