Contabil in Bucureşti Sectorul 4

Postul disponibil in cadrul echipei este de Economist/ Contabil cu norma intreaga de lucru

Candidatul ideal
- persoana comunicativa capabila sa se integreze rapid int-un nou colectiv
- seriozitate;
- implicare si dorinta de asimilare a informatiilor noi;
- atentie la detalii;
- spirit de echipa;

Cerinte:
- Experienta in domeniu de cel putin 2 ani - constituie avanaj
- Cunostiinte de Microsoft Office- nivel mediu / avansat;

Descrierea jobului
Postul disponibil in cadrul echipei este de Economist/ Contabil cu norma intreaga de lucru si presupune urmatoarele sarcini si responabilitati :

-Contabilizarea facturilor emise pentru clientii interni
-Inregistrarea incasarilor si a platilor in numerar conform registrului de casa
-Inregistrarea facturilor de prestatii servicii , furnizori interni si externi
-Indosarierea cronologica a documentele
-Pastrarea legaturii cu clientii si furnizorii, verificarea si reglarea fiselor pentru clienti si furnizori
-Verificarea jurnalelor de varzari

-intocmire state Salarii – Saga-

-alte activitati specifice

Salariul net 2.200
Bonuri de masa

Activitatea se desfasoara la punctul de lucru al societatii din Sos Berceni nr 104P.

Rugam aplicati la anunt cu CV-ul dvs.