Angajam in Bahnea si Rusii Munti, judetul Mures in Reghin

Candidatul ideal

Noi suntem:
Oameni buni. Produse bune. Momente bune.
Muncim sa implinim ceea ce ne propunem. Facem ca lucrurile sa se intample.
Suntem deschisi sa ii primim pe cei care vor sa ni se alature.
Intelegem clientii si oamenii din jur. Vrem sa ii inspiram, sa ii captivam si sa crestem impreuna cu ei.
Nu vindem doar produse, cream exeperiente.
Tot ce facem in fiecare zi, in fiecare moment, inauntru si in afara companiei, sustine si hraneste brandul nostru

Descrierea jobului

Ce facem noi pentru tine?
· Oportunitatea de a lucra in reteaua de retail modern cu cea mai mare acoperire geografica din Romania
· Iti vom oferi traning profesional
· Decontarea partiala a abonamentului la transport
· Posibilitatea de a te dezvolta profesional si personal
· Posibilitatea de a te promova

Ce vei face tu pentru noi?
· Vei scana produsele asezate de catre clienti pe banda
· Vei incasa contravaloarea produselor achizitionate de catre clienti
· Intampini clientii cu respect si cu zambetul pe buze
· Asezi marfa in raft respectand termenele de valabilitate

aplica cu incredere!
E momentul pentru un job bun!