Angajam personal receptie si asistent medical generalist in Bucureşti Sectorul 1

Clinica medicala angajeaza personal receptie si asistent medical generalist.

Mediu dinamic, salariu motivant, conditii de lucru occidentale.

Candidatul ideal

Cautam o persoana proactiva, dinamica, creativa, cu putere de convingere, care este orientata catre client si cu dorinta de a rezolva situatiile aparute;

  • Reprezinta avantaj experienta profesionala de minimum 6 luni,
  • Disponibil pentru lucrul in schimburi,
  • Demonstreaza abilitati de comunicare si relationare,
  • Demonstreaza abilitati bune de organizare si prioritizare a activitatilor,
  • Reprezinta avantaj cunostintele de limba engleza,
  • Utilizeaza cu usurinta computerul si aplicatiile specifice pozitiei (MS Office etc.).

Descrierea jobului

Responsabilitati:

  • Desfasurarea activitatilor de receptie specifice unui centru medical de recuperare si SPA incluzand efectuarea programarilor pacientilor pentru consultatii si interventii,
  • Oferirea de informatii pacientilor sau oricarei persoane interesate de serviciile centrului medical, incasarea serviciilor/produselor de care au beneficiat pacientii/clientii centrului medical .

Beneficii:

  • pachet salarial motivant format din salariu fix si bonuri de masa,
  • bonusuri periodice,
  • pachet de beneficii personale in cadrul centrului,
  • mediu de lucru modern intr-o echipa de profesionisti.

Va rugam sa aplicati la acest anunt pe, platforma MyNextJob cu CV-ul dvs.