Tamplar pal si mdf in Cluj Napoca

SC.Napoca Mobart.SRL angajeaza tamplari cu experienta pentru productia de mobilier din pal si mdf.
Se lucreaza 8 ore L-V, pe baza contractului de munca, de la 8 -16.30, pauza de masa 30 min.
Orele suplimentare (daca e cazul) se platesc.

Descriere post:
-asamblarea pieselor de mobilier dupa o schita tehnica
-montajul acestora la domiciliul clientului

Se ofera conditii bune de munca,salar intre 2000-3000 ron (in functie de performante) +procent din lucrarile realizate.
Cautam si colaboratori cu ateliere proprii, Pfa sau Srl.

Despre companie

Mobilier la comanda, oferim clientilor proiect 3d,consultanta, transport si montaj la domiciliu. Mobilier pentru orice destinatie: -Mobilier bucatarie -Mobilier dormitor -Mobilier living -Mobilier camera copii -Mobilier baie -Mobilier birou -Mobilier spatii comerciale