lacatus mecanic in Piteşti

Candidatul ideal

Responsabilitatii:

-Activitati specifice de lacatuserie in confecti metalice si reparatii utilaje fabricatie

-Confecti metalice si montaj al acestora

-Lucrari mecanice specific reparatiilor

Cerinte:

-Studii medii finalizate/scoala profesionala -profil ethnic

- Bune cunostinte de desen tehhnic constituie un avantaj substantial

-Capacitate de lucru la inaltime

Descrierea jobului

Ce iti oferim:

- Contract de munca ;

- Pachet salarial foarte atractiv,

- Bonusuri in functie de performanta;

- Atmosfera de lucru placuta;

- Bonoficati;

Descrierea companiei

Companie specializata in proiectare,executie si montaj sisteme industriale angajeaza LACATUS MECANIC  cu experienta.
*Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabiliri unui interviu.