angajez vopsitor in camp electrostatic in Piteşti

Candidatul ideal

Responsabilitatii:

-Activitati specifice de vopsitorie in camp electrostatic si lichid la cerere

Cerinte:

-Studii medii finalizate/scoala profesionala -profil tehnic

- Minim 1 an experienta profesionala

- Cunostinte vopsitorie in camp electrostatic

- Pregatirea / pretratarea pieselor inaintea vopsirii Vopsirea propriu zisa cu pulberi in camp electrostatic - Verificarea calitativa (autocontrolul) a pieselor vopsite

-Adaptabilitate si seriozitate

Descrierea jobului

Ce iti oferim:

- Contract de munca ;

- Pachet salarial foarte atractiv,

- Bonusuri in functie de performanta;

- Atmosfera de lucru placuta;

- Bonoficati;

Descrierea companiei

Companie specializata in proiectare,executie si montaj sisteme industriale angajeaza VOPSITOR  cu experienta.

*Doar candidatii eligibili vor fi contactati in vederea stabiliri unui interviu.