Area Sales Manager in Cluj Napoca

Candidatul ideal

Cum vrem sa fii:

  • Esti pasionat de vanzari si vrei sa gasesti cea mai buna solutie pentru clientii tai?
  • Ai abilitatea de a-i face pe ceilalti sa asculte ce ai de spus?
  • Ai cel putin un an experienta anterioara de lucru cu clientii business?
  • Esti ambitios si iti place sa duci la capat tot ce iti propui?
  • Comunici și relaționezi ușor cu ceilalți?
  • Dorești să te dezvolți și cauți o companie care să-ți ofere cursuri diversificate?
  • Esti un jucator de echipa?
  • Sa ai disponibilitate la deplasare in tara.
  • Zona acoperita de job este Cluj – Bihor – Arad – Timis – Baia Mare – Satu Mare – Salaj

Descrierea jobului

Ce vei face alaturi de noi:

  • Contactezi clienti potentiali si raspunzi cererilor venite din partea acestora
  • Prezinti detaliat produsele/serviciile noastre clientilor.
  • Negociezi contractele cu clientii astfel incat sa prezinti solutii de tip WIN – WIN
  • Ai și atributii post vanzari (after-sales) - discuti regulat cu clientii, le identifici nevoile de dezvoltare software si incerci sa le oferi solutii suplimentare
  • Oferi training cu utilizatorii aplicatiei astfel incat sa te asiguri ca experienta de utilizare este in permanenta una placuta si folositoare
  • Oferi informatii relevante catre clienti, gasesti cea mai buna solutie pentru ei si activezi serviciile contractate;
  • Construiesti relații durabile cu clienții noștri;
  • Contribui la succesul echipei, prin gasirea unor solutii eficiente la situatiile aparute

  • Ce iti oferim:
  • Masina de serviciu + laptop + telefon mobil+bonri de masa
  • Pachet salarial foarte atractiv
  • Pregătire prîn sesiuni de training cu durata de 2 săptămâni
  • Acces la o mare varietate de cursuri și resurse de învățare
  • Participarea la concursuri si acordarea unor bonusuri care recompensează performanța individuală și pe cea de echipă;
  • Susținere și promovare în carieră;