AREA SALES MANAGER B2B - sector industrial in Iaşi

Candidatul ideal

Daca ai experienta in dezvoltare de business de tip B2B in domeniul industrial, esti o persoana cu bune abilitati de relationare si persuasiva, pozitiva si eficienta, atunci esti ideal pentru echipa Cleanexpert.

Vino alaturi de noi!

Descrierea jobului

Ce vei face:
- Prospectarea, prezentarea si promovarea companiei si a produselor catre clientii potentiali (din segmental industrial);
- Negocierea, intocmirea contractelor, monitorizarea derularii si finalizarii acestora;
- Realizeaza deplasari regulate in judetele arondate in vederea identificarii clientilor potentiali;
- Acordarea de consultanţă in perioada de pre/post vanzare si urmarirea gradului de satisfactie al clientilor;
- Analizarea pietei de profil si a concurentei in vederea identificarii unor noi oportunitati de dezvoltare a afacerii si noi retele de colaboratori;
- Realizarea targetului de vanzari agreat;
- Implementeaza politicile de creditare stabilite

Cum iti rasplatim rezultatele:

Avand in vedere ca tu vei contribui la succesul firmei, apreciem munca ta si iti oferim:
- Salariu fix;
- Comision bazat pe vanzarile realizate;
- Telefon mobil;
- Masina de serviciu;
- Atmosfera placuta de lucru intr-o echipa tanara, dinamica și ambitioasa, in plina expansiune.
- Participarea la targuri/evenimente de profil, interne si international.