AREA SALES MANAGER_judetul DOLJ in Craiova

Candidatul ideal

- experienta anterioara in vanzari B2B in domeniul materialelor de constructii sau constructii rezidentiale;
- bune abilitati de comunicare;
- cunostinte de utilizare a pachetului MS Office;
- orientat spre nevoile clientilor;
- spirit de organizare dezvoltat;
- minim studii medii finalizate.

Descrierea jobului

- gestionarea si dezvoltarea relatiilor de business cu clientii existenti (persoane juridice);
- identificarea de noi clienti si oportunitati de dezvoltare a business-ului;
- implementarea politicii comerciale si de marketing a companiei in zona alocata (judetul Dolj);
- negocierea de contracte in limitele de competenta stabilite de companie.

Aplica daca iti doresti:
- un loc de munca cu reale oportunitati de dezvoltare intr-o companie in crestere;
- castiguri mari (la realizarea obiectivelor lunare);