Artist 3D/RENDER in Bucuresti

Candidatul ideal

A absolvit o facultate din domeniul arhitecturii;
Este o persoana comunicativa, pozitiva si determinata;
Are capacitatea de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

Angajam artisti 3D specializati pe vizualizare de arhitectura.
Apreciem persoanele dinamice, entuziaste si talentate pentru a contribui la procesul de prezentare a proiectelor de arhitectura.
Sunt necesare cunostinte ale software-ului de modelare Autodesk 3DS Max, ale motorului de randare V-Ray si post-procesare in Adobe Photoshop (sau software similar). Experienta de lucru cu plugin-uri si script-uri terte reprezinta un avantaj (Itoo Forest Pack, Multitexture, Floor Generator, etc).
Program full time si disponibilitate pentru over time.

Va rugam sa ne trimiteti un CV si un portofoliu cu minim 5 lucrari realizate.
Este o ocazie interesanta de a va alatura unei echipe dinamice si de a lucra la o varietate de proiecte.
Salariu si avantaje motivante in functie de competenta si munca desfasurata.