ASISTENT ACHIZITII in Otopeni

Candidatul ideal

Cautam o persoana organizata, planificata, analitica, atenta la detalii. Sunt necesare si aptitudini de comunicare atat cu furnizorii cat si cu echipa de vanzari interna. Cunostintele tehnice specifice portofoliului de produse reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Activitatea curenta consta in verificare periodica a stocurilor pentru grupele de produse alocate, lansarea comenzilor conform planului de achizitii, organizarea transporturilor pentru marfa comandata, urmarirea promotiilor organizate de furnizori si implementarea lor in piata, calculatia preturilor.
Beneficiile oferite in completarea salariului de baza constau in tichete de masa pe card, smartphone cu abonament nelimitat, abonament la clinica privata de sanatate, prime de sarbatori, traininguri de produse.