ASISTENT DE MARKETING in Bucuresti

Candidatul ideal

Studii superioare economice (de preferinta marketing)
Minim 1 an experienta in marketing (de preferat)
Cunostiinte de Adobe Photoshop
Bune abilitati de operare PC ( Office, Excel)
Abilitatea de a invata lucruri noi, de organizare si planificare
Foarte bune abilitati de comunicare
Creativitate, flexibilitate
Cunostiinte limba engleza - mediu/avansat

Descrierea jobului

Suntem un magazin online in crestere, si avem nevoie de un asistent de marketing fain, care poate sa ne ajute cu urmatoarele:

Responsabilitati
Comunicare cu clientii
Gestiune apeluri telefonice
Monitorizare & gestiune a informatiilor
Alcatuire de rapoarte la cerere
Gestiunea Comenzilor Telefonice
Ajutor in realizarea campaniilor de marketing
Administrare

Oferta (bonusuri, beneficii)
- Posibilitate de avansare in cariera
- Pachet salarial in conformitate cu experienta si responsabilitatile postului
- Garantia ca vei invata lucruri utile pentru parcursul tau profesional