Asistent Farmacist - Locatie: Salonta, Timisoara in Salonta

Candidatul ideal

Cum ne-am dori sa fii :

  • Sa ai studii de specialitate (Scoala Postliceala de Asistenti de Farmacie) si aviz de libera practica;
  • Sa ai experienta de minim 6 luni in farmacii cu circuit deschis, reprezinta un avantaj dar suntem deschisi sa te cunoastem chiar daca nu ai experienta;
  • Sa fii empatic/a si cu zambetul pe buze - ne plac oamenii veseli si deschisi;
  • Sa iti faca placere sa iti ajuti colegii, creand o atmosfera pozitiva;
  • Sa fii atent/a la detalii;
  • Sa iti doresti permanent sa te dezvolti si sa inveti lucruri noi.

Descrierea jobului

Responsabilitatile tale:

  • Vei oferi suport pentru operatiunile curente din farmacie;
  • Vei participa la derularea campaniilor promotionale;
  • Vei controla stocurile (evidenta numerica, termene de valabilitate etc.);
  • Vei face propuneri privind completarea stocului de medicamente;
  • Vei participa la inventare.

  • Iti oferim :
  • Transport pentru candidatii care doresc sa faca naveta din Oradea spre Salonta
  • Pachet salarial motivant care include parte fixa si variabila in functie de realizarile tale;
  • Bonuri de masa;
  • Abonament la o clinica medicala privata platit de companie;
  • Card de angajat cu multiple beneficii in reteaua de farmacii;
  • Conditii speciale negociate pentru angajati cu furnizori de bunuri si servicii;
  • Training-uri de specialitate;
  • Posibilitati reale de promovare in cadrul grupului A&D Pharma Dr. Max.